{HSBGAMES}
144831
SR "17" utŕžila od domáceho Nemecka vo Füssene debakel
Slovenskí hokejisti do sedemnásť rokov utŕžili v piatkovom zápase Turnaja štyroch krajín vo Füssene vysoký debakel
TASR - Články - 12.02.2016 - 1 príspevok (12.02.2016)
112592
Ässät Pori si poradil s Lukko Rauma
Výsledky piatkových zápasov fínskej ligy
TASR - Agenturny servis - 12.02.2016
142766
Olympijský výber podľahol domácim Rakúšanom
Rakúsko - Olympijský výber SR 3:1 (1:0, 2:0, 0:1)
TASR - Články - 12.02.2016
153483
Lipt. Mikuláš nešetril Michalovce, Bardejov s druhým víťazstvom
Výsledky druhých zápasov štvrťfinále play off
TASR - Články - 12.02.2016 - 23 príspevkov ( 12.02.2016)
101031
Slovenky prehrali na Turnaji štyroch krajín s Maďarkami
Slovenským hokejistkám nevyšiel vstup do Turnaja štyroch krajín v Budapešti
101336
Slovenky zdolali na úvod Nórsko, Schöber: Ovocie sa dostavilo
Slovenské hokejové reprezentantky vstúpili do turnaja na II. Zimných olympijských hrách mládeže v Lillehammeri víťazne
146683
SR "18" zdolala na Turnaji Vlada Dzurillu Švajčiarsko
Slovenská hokejová reprezentácia do osemnásť rokov vyhrala aj vo svojom druhom vystúpení na Turnaji Vlada Dzurillu
142822
Bielorusi zdolali v piatok Švajčiarov, dva góly Demkova
Bieloruskí hokejisti zdolali v piatkovom dueli Slovakia Cupu 2016 v Žiline Švajčiarov
141988
Slovinsko zdolalo Francúzsko, dva góly Tičara
Slovenskí hokejisti triumfovali aj vo svojom druhom vystúpení na turnaji Euro Ice Hockey Challenge v Innsbrucku
109901
Nitra získala ďalšieho zámorského hráča, defenzívu vystužil Baker
Vedenie klubu HK Nitra získalo do svojich radov už piateho zámorského hráča. Defenzívu tímu vystužil kanadský obranca Justin Baker
TASR - Články - 12.02.2016 - 2 príspevky ( 12.02.2016)
150980
Bartánus nemusí so zraneným ramenom podstúpiť operáciu
Slovenský hokejista Marek Bartánus nemusí podstúpiť operáciu
99177
Subban sa podrobil operácii hrtana, vynechá minimálne osem týždňov
Hokejový brankár Malcolm Subban sa podrobil operácii zlomeneného hrtana a pre následnú rekonvalescenciu bude pauzovať minimálne osem týždňov.
89469
Počas víkendu sa začne Orange Minihokej Tour
V poradí už ôsmy ročník obľúbeného podujatia Orange Minihokej Tour, ktorý podporuje rozvoj mladých hokejových talentov, sa začne regionálnymi zápasmi 13. februára.
TASR - Agenturny servis - 12.02.2016 - 1 príspevok (12.02.2016)
107214
Vstupný draft 2017 bude v Chicagu
Dejiskom vstupného draftu zámorskej hokejovej NHL bude v roku 2017 Chicago.
153807
Hudáčkov návrat do reprezentácie - nešťastný "banán" a víťazný odzemok
Stovky hokejových fanúšikov po zápase Slovenska s Bieloruskom na Slovakia Cupe kričali jeho meno a čakali na sľúbenú šou.
153796
Meszároš mal céčko naposledy ako junior, žilinskú atmosféru si užil
Naši reprezentanti to nemali s Bielorusmi ľahké a od štvrtej minúty prehrávali, napokon sa ale krôčik po krôčiku prehrýzli až k víťazstvu, ktoré ich uchovalo v hre o obhajobu vlaňajšieho prvenstva.
jäzva, Juraj Adamčiak - Články - 12.02.2016
153817
Gudas zrovnal Catenacciho (VIDEO)
Obranca Philadelphie Flyers Radko Gudas v tejto sezóne flirtuje s disciplinárkou približne raz za mesiac.
jäzva - Články - 12.02.2016 - 22 príspevkov ( 12.02.2016)
153814
Prvý bod Marinčina, asistencie Sekeru a Cháru, Halák s Budajom nehrali
Slovenský hokejista Martin Marinčin zaznamenal svoj prvý kanadský bod v aktuálnej sezóne zámorskej NHL. Obranca Toronta asistoval pri góle Josha Leiva v 9. minúte súboja proti Edmontonu.
r0b0.t - Články - 12.02.2016 - 1 príspevok (12.02.2016)
116716
Olympijský výber SR otočil duel s Francúzskom
"Každá jedna päťka sa presadila, samozrejme, škoda, že nepadlo viac gólov. Víťazstvo si veľmi ceníme a posúva nás dopredu," netajil spokojnosť Oremus
TASR - Články - 11.02.2016 - 8 príspevkov ( 12.02.2016)
136358
Slovenská "sedemnástka" vstúpila do turnaja vo Füssene výhrou nad Dánskom
Slovenskí reprezentanti do sedemnásť rokov odštartovali svoje účinkovanie na Turnaji štyroch krajín v nemeckom Füssene hladkou výhrou 4:0 nad dánskymi rovesníkmi
TASR - Agenturny servis - 11.02.2016 - 1 príspevok (12.02.2016)